Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
31 %
7.7kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Automjeti aksidenton biçikletën, humb jetën një person në Maliq

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

09dc681fc045d71b66f8067233bb2478

Një aksident tjetër me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar sërish ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në mbrëmje rreth orës 22:00 në aksin rrugor Korçë-Maliq, ku ka humbur jetën një 60 vjeçar.

60 vjeçari po udhëtonte me biçikletë gjatë kohës që u aksidentua nga automjeti me targë AA 366 DL. Si pasojë e përplasjes, personi që udhëtonte me biçikletë ka ndërruar jetë.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e plota të aksidentit.

Lexo edhe: Shtohen aksidentet në fundjavë, 1 i vdekur dhe 5 të plagosur

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img