Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Autokolonë me dhjetëra makina të LSI-së drejt Surrelit, çfarë po ndodh në zonën e kryeministrit Rama?! (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme, dhjetëra makina me mbështetës të LSI-së, me flamuj e brohorima, burie që buçisnin janë nisur drejt Surrelit, aty ku banon kryeministri Edi Rama.

Sot është mitingu i fundit i LSI në Tiranë, në përmbyllje të fushatës së 25 prillit, teksa po mbahet në të njejtën kohë me mitingun e PS që po zhvillohet tek “sheshi Skëndërbej”.

albsig

Mbështetësit e LSI u nisën nga Fieri me shumë makina, dhe mesa duket ka pasur një skenar që para se të mbërrijnë në “sheshin Nënë Tereza” të kalonin në Surrel, në zonën ku qendron kundërshtari i tyre politik, Edi Rama.

Një lloj ngacmimi dhe provokacioni ky i LSI-së, por që fatmirësisht nuk ka pasur asnjë incident të ndodhur, përveç bllokimit të rrugës kryesore.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img