Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Autobusi përplasi 11-vjeçaren, DETAJE nga aksidenti: Shoferi nuk e pa (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dalin detaje të reja nga aksidenti në Gramsh, ku autobusi përplasi një 11-vjeçare. Newsbomb.al mëson se 11-vjeçarja R.Dorbegu ndodhet në gjendje të rëndë, pasi ka marrë dëmtime në  shtyllën kurrizore.

E mitura është nisur me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Burime nga policia thonë për Newsbomb.al se shoferi i autobusit Geri Zogu, i cili bën linjën Cingar-Gramsh nuk e ka parë 11-vjeçaren dhe për pasojë e ka përplasur.

Shoferi është shoqëruar në komisariatin e policisë. Ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img