Autobomba i afrohet ushtarëve të Assad, ja çfarë ndodh pak sekonda më pas (Foto)

Publikuar tek: bota, më 20:01 14-08-2016 Autobomba i afrohet ushtarëve të Assad, ja çfarë ndodh pak sekonda më pas (Foto)

Ky është momenti kur disa ushtarë të Asadit në Siri, largohen me vrap pasi pikasin një makinë-bombë.

Vetëm pak sekonda më pas autobomba shkërtheu duke shkaktuar viktima dhe dëme të shumta. Në Aleppo ende nuk është vendosur për armëpushim me qëllim ofrimin e ndihmës për civilët e dërmuar nga lufta, pavarësisht thirrjeve të OKB-së.

Screefg444ot_1.jpg

Rreth 2 milion civilë raportohet të jenë bllokuar në qytetet siriane pa ujë e drita.

Screfg5rr54r54shot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trump: Po kandidoj kundër mediave, jo Clinton
Panik për të shtëna me armë në aeroportin e New York, policia evakuon pasagjerët »
Article Logic
Execution time: 0.011985063552856
array(1) { ["section"]=> string(83) "autobomba-i-afrohet-ushtareve-te-assad-ja-cfare-ndodh-pak-sekonda-me-pas-foto-49734" }