Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

AUTHOR NAME

r00t

20440 POSTIME
0 KOMENTET

Flasin dëshmitarët: Çfarë i tha gjyqtarja Hafizi ish-bashkëshortit para se ai ta vriste

Kanë dëshmuar në polici dëshmitarët okularë në ngjarjes tragjike të dy ditëve më parë, ku Fadil Kasemi 53-vjeçari qëlloi me dy plumba ish bashkëshorten...

Xhensila surprizon Besin në dasmën e tyre, i dedikon këngën e veçantë

Xhensila Myrtezaj ka lënë pa fjalë bashkëshortin e saj Bes Kallakun dhe të gjithë dasmorët, mbrëmjen e djeshme. Në çastet e kurorëzimit të dashurisë...

“E dija që do ma vrisnin”, fjalët prekëse të babait teksa përcjell gjyqtaren Fildez Hafizaj në banesën e fundit

Tepër i dhimbshëm momenti kur familjarë, miq e personalitete kanë përcjellë për në banesën e fundit gjyqytaren Fildez Hafizaj. E pashmangshme...

Schulz ka një mundësi të vetme për të “rrëzuar” Merkel, debatin televiziv

Kandidatja e hekurt Angela Merkel do të përballet në një duel televiziv me rivalin e saj Martin Schulz. Dueli televiziv që do t’i ballafaqojë të...

Xhensila lë pa fjalë Besin dhe gjithë dasmorët, shihni surprizën e mrekulleshme për bashkëshortin (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj ka lënë pa fjalë bashkëshortin e saj Bes Kallakun dhe të gjithë dasmorët. Ajo i ka dedikuar Besit një...

Tema


Ljamet e fundit

Standard

Telegraf

Gazeta Shqiptare

Dita