Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

AUTHOR NAME

r00t

20441 POSTIME
0 KOMENTET

Motra dhe e shoqja e gjyqtarit Konomi: Askush s’na ka bindur që jeta e njeriut që kërkon të drejtën vlen më shumë se 400...

Motra dhe e shoqja e gjyqtarit që u ekzekutua 4 vjet më parë me një shpërthim të kontrolluar në mes të Vlorës, shkruajnë të...

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Ditë e veçantë sot për Dom Gjergj Metën, shugurohet Ipeshkv

Sot është një ditë e veçantë për Dom Gjergj Metën.   Prifti Dom Gjergj Meta ka marrë sot një tjetër sfidë...

Dëshmia rrëqethëse e Drandes: Si më vdiq djali i vogël në kampin e Tepelenës

Ish-kryeminstri Sali Berisha duke iu referuar vizitës së fundit në kampin e përqendrimit të Tepelenës, të nje grupi ish të mbijetuarsh, ai ndan me...

Politologu “thumbon” Ramën publikisht: Pas intervistës së Merkel del qartë dallimi mes “liderit global”, “modern” dhe të zakonshmëve

Pas intervistës së kancelares gjermane Angela Merkel për “Der Spiege” ka reaguar dhe politologu i njohur shqiptar Afrim Krasniqi. Merkel u...

Plagosi me armë 35-vjeçarin në Sarandë, lihet në burg autori (EMRI)

Ditë më parë u përplasën me armë në shëtitoren e Sarandës 6 persona, ku mbeti i plagosur rëndë 35-vjeçari Fisnik Musa. Gjykata...

Vrau ish-bashkëshorten gjyqtare, Prokuroria kërkon masën “arrest me burg” për Fadil Kasemin

Fadil Kasemi vrau me dy plumba dy ditë më parë ish-bashkëshorten e tij gjyqtare Fildez Hafizi, duke lënë jetimë dhe dy fëmojët e tyre. ...

Injektoi shiringën me helm në trup, i riu nga Vlora në gjendje kritike për jetën

Një i ri nga vlora ka injektuar shiringën me helm në trup duke rrezikuar jetën e tij. Policia bën me dije se...

Vdes në spital 49-vjeçari nga Berati, familjarët akuza ndaj mjekëve

Një 49-vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Beratit paraditen e djeshme. Familjarët kanë lëshuar akuza për mjekim të pakujdesshem. Policia...

Pronarja e Top Medias “e djeg” me Filip Çakullin. Si shkëlqeu familja Hoxha dhe ajo presidenciale në dasmën e Besit dhe Xhensilës

Pronarja e “Top Medias” Vjollca Hoxha ka qenë e ftuar së bashku me vajzat e saj në dasmën e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj...

Ljamet e fundit