Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
17 °
Die
15 °
Hën
18 °
Mar
13 °
E premte, 31 Mars, 2023

AUTHOR NAME

Liarda

11860 POSTIME
0 KOMENTET

Partneri 7 vite më i vogël, këngëtarja e njohur i bën dedikim romantik: Nuk hoqe dorë kurrë nga unë…

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger i ka bërë një dedikim romantik të dashurit, Thom Evans me rastin e ditëlindjes së saj. ...

E rëndë në Itali/ Shqiptarja, nënë e tre fëmijëve humb jetën në aksident me makinë

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Vignola të Modena-s në Itali. Mësohet se një 47-vjeçare V.Caka po ecte...

Zbardhet mbledhja, KED ngre grupin e punës për emërimet në “Kushtetuese”

Zbardhet mbledhja e Këshillit të Emërimit në Drejtësi. Mësohet se KED ka vendosur të krijojë një grup pune për emërimet në...

Ngrini volumin në maksimum, Geti dhe Majk lançojnë hitin e verës (VIDEO)

Dyshja e famshme, Getoar Selimi dhe Majk kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Je t’aime”. Tekstin e kanë realizuar...

Mjeku i QSUT-së humbi jetën nga Covidi, reagon Yuri Kim: Do të kujtohet si hero

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka reaguar për ndarjen nga jeta të mjekut të infektuar me Covid-19, Arjan Pushi. Përmes një...

‘Rekord’ shprese në spitalin Italian/ Pas shumë vdekjesh nga Covid, lindin 15 fëmijë në 24 orë

Ministri i Jashtëm i Italisë Luigi Di Maio ka ndarë me të gjithë një lajm vërtetë emocionues. Përmes një postimi në...

Basha flet për mjekun që ndërroi jetë nga Covid: Jam i tronditur, gjatë muajve të fundit kemi komunikuar për…

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për ndarjen nga jeta të mjekut të infektuar me Covid-19, Arjan Pushi. Përmes një postimi në...

Si kurrë më parë, Ami shfaqet pa ‘make up’ (FOTO)

Moderatorja Amarda Toska ka nisur zyrtarisht pushimet. Mesa duket, ajo ka zgjedhur bregdetin e bukur të Jugut, për t’u relaksuar. Ami...

Zgjedhjet në universitete/ Besa Shahini shpall DATËN: Me hapjen e transportit publik të gjithë studentët mund të votojnë

Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka shpallur datën e zgjedhjeve në Universitete. Përmes një postimi në “Facebook”, ajo ka treguar se...

Vrasja e biznesmenit Hekuran Billa, arrestohet shoferi që transportoi atentatorin, qëlloi edhe kushëririn e deputetit të PS

Policia ka arrestuar personin e katërt të përfshirë në vrasjen e 40 vjeçarit Hekuran Billa, më 11 qershor pranë qendrës ‘Kristal’ në Tiranë. ...

Ljamet e fundit