Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

AUTHOR NAME

Klement

5 POSTIME
0 KOMENTET

Shoferë në gjëndje të dehur, 6 të ndaluar në Tiranë

Tiranë - Vetëm gjatë ditës së sotme  në kryeqytet janë ndaluar 6 persona të cilët drejtonin makinën në gjëndje të dehur. Aksioni i sotëm...

Zyrtari i lartë amerikan: Te dënohen zyrtarët e lartë të korruptuar

“Ne dëshirojmë të shohim forcimin e institucioneve që luftojnë korrupsionin. Dëshirojmë që të hapen raste ndaj zyrtarëve të lartë që angazhohen në korrupsion, qoftë...

Vokshi: Deputeti i LSI-së Piro Kapurani debitor, 205 milionë lekë energji elektrike të papaguar

Partia Demokratike, ka vijuar edhe sot me akuza ndaj funksionarëve dhe deputetëve të maxhorancës. Deputetja Albana Vokshi ka denoncuar publikisht deputetin e LSI-së në...

Fier, Lirohet nga burgu dhe vret gruan

Një krim brenda familjes ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, në fshatin e quajtur Sheq i Madh. Viktima Teuta Muho 48 vjeç ka...

Minat me celularë, arrestohen 4 persona në Durrës

Policia e Durrësit ka arrestuar 4 persona nën akuzën e trafikimit të lëndëve plasëse të tipit C4, personave u janë sekuestruar 3 mina te...

Ljamet e fundit