Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

AUTHOR NAME

Kevin

13164 POSTIME
0 KOMENTET

Trump refuzon t’i jap dorën Merkel, shihni reagimin e kancelares (Video)

Presideni amerikan Donald Trump ka refuzuar t’i jap dorën kancelares gjermane Angela Merkel, kur po fotografoheshin brenda “Shtëpisë së Bardhë”. Ka...

Këngëtarja shqiptare tregon se është “nuse për shtëpi”, prezanton dhe njeriun e dashur

Nuk jemi mësuar ta shohim Encën në rolin e një vajze kaq të përkushtuar ndaj gjyshit të saj, duke qenë tepër e angazhuar me...

Trump shfrytëzon konferencën e përbashkët për të paralajmëruar Merkelin

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump u shfaq i palëkundur në konferencën e përbashkët me kancelaren gjermane, Angela Merkel, në qëndrimin për të rinegociuar marrëveshjet...

Kuvendi rihap garën për Këshillin e Lartë të Prokurorisë dhe të Gjyqësorit, ja afati i fundit për shoqërinë civile

Kuvendi ka rishpallur thirrjen për paraqitjen e shprehjes së interesit nga kandidatët e rinj të shoqërisë civile për vend vakant për një anëtar të...

Deputeti i LSI foto me armë zjarri, për një arsye i reklamon në rrjetet sociale

Krejt ndryshe na shfaqet deputeti i LSI-së Flamur Çelaj në këto foto. I armatosur "gjer në dhëmbë" por mos u alarmoni! Armët janë të...

Tirana do monitorohet nga dronët, plani i policisë kundër kriminelëve

Së shpejti policia do të patrullojë me dron në Tiranë. Ky është një projekt pilot i Policisë që pritet të aplikohet fillimisht në kryeqytet....

Hahn për Shqipërinë dhe shtetet e Ballkanit Perëndimor: Të ndryshojnë liderët politikë dhe jo të largohen të rinjtë

Komisioneri për Zgjerim në BE, Johannes Hahn ka folur ndër të tjera për ndryshimin e elitave në vendet e Ballkanit Perëndimor, ku përfshihet edhe...

Studenti shpërthen përpara politikanit të rëndësishëm: Hajdutë, po na vidhni çdo gjë (Video)

Një prej studentëve i pranishëm në konferencën e zhvilluar në një universitet në Prishtinë, me pjesëmarrjen e presidentit Hashim Thaçi, ka shpërthyer në akzua...

Zëvendësuesi i Bujar Nishanit, ja kur nisin procedurat për presidentin e ri

Më 24 korrik përfundon mandati i Presidentit aktual, Bujar Nishani, ndërkohë që procedurat për zgjedhjen e Presidentit të ri pritet të nisin në Kuvend...

Rama totalisht i paqartë gjatë konferencës për mediat, drejton gishtin nga Hahn dhe kërkon sqarime nga homologu boshnjak

Kryeministri Edi Rama nuk është sqaruar sa duhet për konferencën për mediat që liderët e Ballkanit Perëndimor, së bashku me komisionerin Johannes Hahn, dhanë...

Ljamet e fundit