Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

AUTHOR NAME

Ilir

22912 POSTIME
0 KOMENTET

Lihet në burg Bledar Zeneli, përlotet në gjykatë: Kam cituar Kuranin, nuk kam nxitur terrorizëm

Gjykata e Posaçme ka lënë  në burg pa afat Bledar Zenelin, i cili është akuzuar për "nxitje, thirrje dhe propagandë për kryerjen e veprave...

Aksident i rëndë në aksin Rrogozhinë-Elbasan, kamioni bën “petë” Benzin, vdes drejtuesi i mjetit

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Rrogozhinë-Elbasan. Fatkeqësisht si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person. Sipas informacioneve...

“Imagjinova të dilte nga dhoma, t’i ndieja aromën”, Ardit Gjebrea kujton nënën e tij me fjalët më prekëse

Si sot 4 vite më parë, Ardit Gjebrea, humbi njeriun më të shtrenjtë, nënën. Së fundmi, përmes një postimi në rrjetet sociale, Arditi ka...

Gazetari i drejtohet babait të vogëlushes që u vra nga skafi: Erdhe për të respektuar atdheun, por humbe gjënë më të shtrenjtë, dritën e...

Gazetari Aleksandër Çipa ka reaguar një ditë pas ngjarjes makabër që ndodhi në Himarë ku një 7 vjeçare u vra teksa ishte duke notuar...

Covid i merr jetën 64-vjeçarit nga Saranda, rritet numri i infektimeve gjatë 24 orëve të fundit

  Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 2243 testime, nga të cilat 979 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas njoftimit të...

VIDEO/ Një tjetër luftë në prag të fillimit, Armenia sulmon ushtrinë e Azerbajxhanit

Një ushtar azerbajxhanas dhe një luftëtar armen u vranë të mërkurën pranë Nagorno Karabah. Armenia shënjestroi  me dron pozicionet e ushtrisë Azerbajxhane në rrethin Lachin...

U përplas nga dallgët dhe humbi ndjenjat, rrezikon të mbytet pushuesja 30-vjeçare në Shëngjin

Një pushuese ka rrezikuar të mbytet ditën e sotme në plazhin e Kunës në Shëngjin. Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Zjarri përfshin lagjen “Partizani” në Vlorë, flakët rrezikojnë banesat

Flakët e zjarrit kanë përfshirë lagjen Partizani në qytetin e Vlorës. Burimë për mediat bëjnë me dije se flakët rrezikojnë banesat të cilat ndodhet aty...

Rriten tensionet, 27 avionë luftarakë kinezë hyjnë në Tajvan, vendasit bëjnë gatit raketat

Gjatë ditës së sotme 27 avionë luftarakë kinezë kanë kaluar vijën mbrojtëse të Tajvanit, duke ngritur kështu alarm dhe duke rritur tensionet mes dy...

Edhe Sali Berisha niset drejt Vlorës, do flasë me ekspertë për turizmin në vend

Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se turin e tij të radhës së diskutimeve do ta mbajë në qytetin e Vlorës. Berisha njofton në rrjetet sociale...

Ljamet e fundit