Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

AUTHOR NAME

Ilir

22912 POSTIME
0 KOMENTET

Ushtroi dhunë fizike ndaj vajzës së tij dhe goditi gazetaren e emisionit investigativ, arrestohet 62-vjeçari në Devoll

Një 62-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij dhe ndaj një gazetareje. Uniformat blu të Devollit bëjnë...

Futën mallra kontrabandë në Shqipëri, arrestohet shoferi i autobusit dhe faturino, në pranga dhe dy të tjerë

Në kuadër të operacionit të koduar "Free road 2", kanë rënë në pranga katër persona. Sipas informacioeneve të bëra me dije nga polcia e Tiranës...

Dy “Fake News”-et që po qarkullojnë pas ngjarjes së Himarës për manovrat me “Jet Ski”, pamjet e filmuara para dy vitesh

Ngjarja e tmerrshme e Himarës, ku Joanda Avdia, 7 vjeçarja e cila teksa ishte duke u larë në breg të detit u godit për...

VIDEO/ Aktivisti përballet me turistët e huaj dhe vendas në Syrin e Kaltër: Pse laheni aty? A nuk e shihni tabelën që e ndalon?

Aktivisti Alben Kola ka publikuar një video ku tregon se si Syri i Kaltër është "pushtuar" nga turistë vendas dhe të huaj. Mirëpo, ajo çfarë...

Aksidenti i rëndë në aksin Rrogozhinë-Elbasan, policia sqaron ngjarjen: Ka humbur jetën shoferi 27-vjeçar i Benzit

Policia e Tiranës ka reaguar sërish në lidhje me aksidentin tragjik të ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Rrogozhinë-Elbasan, ku një mjet tip...

“Nuk do ta fal kurrë babain tim, na la vetëm”, Ermal Meta rikujton vitet e regjimit komunist të Enver Hoxhës dhe tregon gjendjen e...

Këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta, mbas enjtjes në fytyrë ka zbuluar se është shëruar dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore. Sipas mediave vendase,...

Prokuroria ndryshon akuzën për Arjan Tasen, pritet të ashpërsohet masa për ish-komisarin, do akuzohet për “vrasje me dashje”

Prokuroria e Vlorës pritet të ashpërsojë akuzën që do të rëndojë ndaj Arjan Tases, i cili dy ditë më parë përpasi për vdekje me...

Meta shkon për ngushëllime në familjen Avdia: Gjyshi mezi e kishte pritur mbesën ti vinte, jam impresionuar nga fisnikëria e tyre

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ditën e sotme shkoi pranë familjes Avdia për ngushëllime. Në një prononcim për mediat Meta tha se...

Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik, shkon në 4 numri i viktimave, trupat ndodhen ende në mjet

Shkon në 4 numri i viktimave që humbën jetën ditën e sotme në aksidentin tragjik në aksin Rrogozhinë-Elbasan. Një mjet kamion me drejtues shtetasin I....

Nuk ka më dyshime, Wanda Nara dhe Mauro Icardi drejt divorcit, del video: Nuk duroj dot më…

Kësaj here nuk janë as thashetheme, as spekulime, as supozime, por është fakt, Wanda Nara dhe futbollisti argjentinas Mauro Icardi do të divorcohen. Gjatë orëve...

Ljamet e fundit