Tirana
scattered clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
59 %
2kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
19 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

AUTHOR NAME

Ilir

14377 POSTIME
0 KOMENTET

Prindërit nuk e lejuan të shkonte në ekskursion, 16 vjeçarja vetëhelmohet me ilaç rrushi, është në gjendje të rëndë

Një 16 vjeçare ka tentuar t'i japë fund jetës, duke helmuar veten me ilaç rrushi (pesticide për vreshta). Burime për newsbomb.al bëjnë me dije...

Ekzekutimet mafioze në vend, reagon Erion Braçe: Armët qarkullojnë lirshëm se Policia tradhton ligjin! Me vitet e burgut bëhet tregti

Zv.kryeministri Erion Braçe e gjen fajin te Policia e policët e korruptuar dhe gjykatësit e prokurorët, për vrasjet e fundit kriminale në vend. Sipas...

Shembet një tjetër urë në Itali, autoritetet japin alarmin për gjendjen e veprave publike në vend

Një urë e lëvizshme në La Spezia, Itali është shembur duke bërë që autoritetet në vendin fqinj të vihen në alarm për gjendjen në...

Shkalla e parë e konfirmoi, Apelimi shkarkon nga detyra prokurorin e Kavajës, Artur Madani përgjithmonë jashtë drejtësisë

Kolegji i Posaçëm i Apelimit (KPA-shkalla e dytë e vettingut) shkarkon nga detyra drejtuesin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kavajë, Artan Madani. Vendimi është...

Tha se armën e kishte çuar viktima te lokali, pistoleta ishte e Marius Demës, autori prej muaj e mbante vetë pa leje

Marius Dema, 28 vjeçari që qëlloi për vdekje shokun e tij Mehmet Qema dy ditë më parë në Tiranë, akuzohet tashmë për dy vepra...

Reshje shiu dhe rrufe, mësoni si do të jetë moti për nesër dhe pasnesër

Ditët e enjte dhe e premte do të karakterizohen nga mot i paqendrueshëm. Përgjithësisht në qendër e veri do të mbizotërojnë vranësirat e ndërsa...

Edi Rama në shtëpitë e rindërtuara në Kamëz, i kërkon djalit t’i tregojë pikturat: Qenka e madhe, më mirë të merresh me këtë se...

Kryeministri Edi Rama ka qenë mesditën e sotme në Kamëz, për të parë nga afër shtëpitë e rindërtuara pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit...

Fitër Bajrami do të falet të enjten në sheshin “Skëndërbej”

Komuniteti Mysliman i Shqipërisë njofton të gjithë besimtarët se Fitër Bajrami do të falet ditën e enjte në orën 06:10 në Sheshin “Skënderbej”, Tiranë. Programi...

Akuza e fortë e Lulzim Bashës: Arben Ndoka dhe Altin Hajri u liruan qëllimisht 1 javë para zgjedhjeve! Këta, djali dhe dhëndri i Aqif...

Kreu i PD Lulzim Basha ka bërë një akuzë të fortë nga Lezha, ku është takuar me strukturat e Patisë atje. Ai është shprehur...

Ngacmonte dhe përndiqte prej kohësh 26 vjeçaren, rrihte dhe familjarët; Policia arreston 34 vjeçarin në Skrapar (EMRI)

Një 34 vjeçar nga Skrapari është arrestuar nga Policia pasi ka ngacmuar dhe përndjekur prej kohësh një vajzë 26 vjeçare. Në pranga ka rënë...

Ljamet e fundit