Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022

AUTHOR NAME

Ermir

9 POSTIME
0 KOMENTET

Ezio Greggio unë jam shqipëtar

Personazhe të ndryshme te show-bizit jasht shqipëris, kanë filluar te kenë  simpati per trojet shqipëtare madje mund të themi se disa prej tyre kan...

Athinë, arrestohen 4 të dyshuar si xhihadistë

Autoritetet greke thonë se katër të arrestuarit ishin strehuar në një banesë që ndodhet shumë pranë qendrës së kryeqytetit, godinave qeveritare dhe hoteleve kryesore...

Çfarë Ka Zgjedhur Tuna Për 2015-ën?

“Sot në optika përzgjodha pjesë për koleksionin tim pranverë/verë 2015” ishte mbishkrimi që i ka lënë Tuna një fotografie të postuar në Instagram

Vlonjatja kandidate për parlamentin grek: Jam zëri i shqiptarëve

“Unë nuk dua të bëj premtime, të cilat nuk do jem në gjendje ti mbaj më vonë. Thjesht mendoj se, duke qenë prej shumë...

Ljamet e fundit