Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

AUTHOR NAME

Erald

16 POSTIME
0 KOMENTET

Prokuroria:Burg kush ndërton pa leje

Prokurori i Përgjithshëm udhëzon prokuroritë e të gjitha rretheve që të ndjekin penalisht të gjithë ata qytetarë apo subjekte që kanë ndërtuar pa leje...

Lame sjell realitetin mes Kombinatit dhe Trentos

Se çfarë ndodh me realitetin shqiptar informal, e bën të qartë Artan Lame, i cili duket shumë i pasionuar në këtë fushë. Në një...

Kryeministri që “fluturon”

e tij të madhe për t’u arratisur nga Shqipëria. Dhe tjetra që është e sigurt, është raporti i nxjerrë nga “Mjaft”, një OJF, e...

Çifti Jolie dhe Pitt kërkojnë bekimin e Papa Francesco-s

Papa Francesco ka fituar zemrën e gjithë botës, përfshij këtu edhe atë të Brad Pitt e Angelina Jolie , të cilët gjatë muajit janar...

Rikthehet Snoop Dogg

Snoop Dogg do të kthehet këtë vit në muzikë me albumin e tij të 13-të që do të publikohet në mars . Ky projekt...

Meghan Trainor: Dua të dashur!

Këngëtarja 21 vjecare e hitit “All About That Bass”, Meghan Trainor, po vdes për një lidhje! Qarkullonin fjalë se ajo po dilte me asistentin...

Ljamet e fundit