Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

AUTHOR NAME

Erald

16 POSTIME
0 KOMENTET

vajzat

Ndodh edhe kështu. Vajzat pasi festojnë deri orët e vona të natës, nuk munden më të ecin. Ashtu sikurse këto tre vajza që ndoshta,...

bashkim shehu

Shprehin si politikanë gjithë mbështetjen e tyre për hapjen e dosjeve. Por dje në promovimin e librit të Bashkim Shehut “Fjalor udhëzues për misterin...

vlora

Lokali që duket në foto, edhe pse nga larg, është një ndërtim I ri, I këtyre tre muajve të fundit. Gjendet fiks përpara prefekturës...

vlora

Lokali që duket në foto, edhe pse nga larg, është një ndërtim I ri, I këtyre tre muajve të fundit. Gjendet fiks përpara prefekturës...

selia blu

Selisë blu duket se nuk i ka mbetur asgjë “blu” nga ngjyra e saj e dikurshme dhe me të cilën e njohin gjithë militantët...

minstrat

Dy ministrat e qeverisë Rama krenohen për punësimet e reja. Në foto shikoni ministrat Veliaj dhe Gjiknuri, në një prej fabrikave të kromit në...

Rama trendafili

Edi Rama duke vendosur një karafil në vendin ku përkujtohen katër viktimat e 21 janarit. Të bien në sy inicialet E.R. në këmishën e...

monumenti i lushnjes

Sot në qendër të qytetit të Lushnjes është vendosur monumenti i Shqiponjës së Artë, në përkujtim të 95 vjetorit të Kongresit të Lushnjes mbajtur...

Shtëpia e Kongresit në 95 vjetor

Nuk i harroj dot pasditet e mia në Shtëpinë e Pionierit, sa herë përgatisnim në vjetorë a përvjetorë festimet për Kongresin e Lushnjes. Për...

Viti i Vitheve dhe Alban Skënderaj në radion holandeze

E diela e fundit kishte rutinën e të gjitha të dielave të mia, kur në vend të ekranit - atij librit me një faqe...

Ljamet e fundit