Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

AUTHOR NAME

donisa

11686 POSTIME
0 KOMENTET

U hap me 27 maj, Spitali Memorial i Fierit bën ndërhyrjen e parë kirurgjikale

Spitali Memorial i Fierit i hapi dyert me 27 maj për të pritur pacientët e parë. Ditën e sotme është kryer ndërhyrja e parë kirurgjikale...

Agron Shehaj takon demokratët në Tiranë: Në Evropë kur lideri humb jep dorëheqjen

Kandidati për kreun e PD-së, Agron Shehaj ka zhvilluar një takim me demokratët e njësisë numër 11 në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, ai ka...

Mes tyre edhe një grua, kush janë 16 të arrestuarit në Krujë, Ardi Veliu në vendngjarje

Janë publikuar emrat e personave që janë arrestuar gjatë operacionit që u zhvillua dje në fshatrat e Krujës, të cilët dyshohet se kultivonin dhe...

Kishin mbushur Krujën me drogë, RENEA arreston 16 persona, shpallen në kërkim 24 të tjerë

Policia ka arrestuar16 persona, ndërsa 24 janë shpallur në kërkim dhe tre të tjerë janë proceduar penalisht në operacionin e koduar “Agimi”, të zhvilluar...

Video TRONDITËSE nga Greqia, punonjësit e azilit tallin dhe abuzojnë me një të moshuar

Një video tronditëse po qarkullon në mediat greke, ku një e moshuar torturohet dhe tallet nga punonjësit e azilit. Siç duket edhe nga videoja një...

Nuk i rezistoi dot temperaturave të larta, foto e Biden me akullore në dorë bën “namin” në rrjet

Mesa  duket temperaturat e larta kanë bërë që presidenti, Biden të shijojë një akullore dhe ky moment sigurisht nuk mund ti shpëtonte paparacëve. Gjatë një...

“Tirana u hap”, një program për të promovuar turizmin, Veliaj: Nga sot jam një agjent marketingu i kryeqytetit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në një intervistë për Top Neës sqaroi më me detaje sloganin "Tirana u hap", kur tha se...

Deputeti i ri donte të godiste Dritan Lelin me Lungomaren, reagon Bashkia: Na vjen keq po e ka kërkuar Arkitekti Belg që merret me...

Pasi prishi marrëdhëniet me kryeministrin Edi Rama, edhe deputeti i PS-së në Vlorë ka sulmuar hapur kryebashkiakun Dritan Leli. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Manastirliu në Vlorë: Do të kemi një sezon turistik të lehtësuar, vaksinimi do të vijojë intensivisht

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ditën e sotme ka ndjekur nga afër procesin e vaksinimit të operatorëve turistikë në Vlorë. Ajo tha se aktualisht situata...

Dalin detaje të reja nga zjarri në Maminas, fabrika e tullave do niste punën sot, ka kushtuar 2 milion euro

Paraditen e sotme është përfshirë nga flakët një fabrikë tullash, në Maminas të Shijakut. Fatmirësisht punonjësit që ndodheshin brenda janë arritur që të evakuohen në...

Ljamet e fundit