Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

AUTHOR NAME

donisa

11686 POSTIME
0 KOMENTET

Dekreti i Metës për Teatrin Kombëtar, reagon Balla: Përfaqësuesit e opozitës s’kanë haber nga praktika parlamentare

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka reaguar pas përfundimit të mbledhjes së Komisionit për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin ku...

PS pranon dekretin e Presidentit, Panariti: Shkelje flagrante të parlamentarizmit, dhunim i fjalës së opozitës

Komisioni i Veprimtarive Prodhuese ka marrë në shqyrtim dekretin e presidentit Ilir Meta për Teatrin Kombëtar. Pas mbledhjes për Teatrin, deputeti...

Teatri Kombëtar, Mazhoranca pranon dekretin e Presidentit

Kemi ndërmarrë edhe disa diskutime me individë të ndryshëm apo disa sugjerime që kanë ardhur në vëmendjen e komisionit, përshembull afatet për një...

Me laborator droge dhe me mijëra euro, arrestohet 35-vjeçari

Një 35-vjeçar shqiptar është vënë në pranga nga policia italiane për trafikim droge. Autoritetet e shtetit fqinj kanë gjetur në çantën...

Rama në konferencën ndërkombëtare, prezanton checkup-in e Vilma Nushit në Romë

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë sot në konferencën ndërkombëtare në Romë, ku kanë qenë pjesëmarrës të gjithë ministrat e Shëndetësisë. ...

Ljamet e fundit