Tirana
scattered clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
59 %
2kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
19 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

AUTHOR NAME

donisa

11550 POSTIME
0 KOMENTET

6 minatorë u asfiksuan në Martanesh, procedohet në gjendje të lirë një 53-vjeçar (EMRI)

Një person është proceduar penalisht pas ngjarjes së ndodhur dje në një minierë në zonën e Martaneshit. Sipas informacioneve nga policia, në një galeri në...

Kreu i KMSH-së uron besimtarët për Fitër Bajramin: Pas vështirësive vjen lehtësimi, begati dhe mirësi në familjet tuaja

Kreu i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Bujar Spahiu, ka dhënë një mesazh të rëndësishëm, teksa uroi të gjithë besimtarët për festën e Fitër Bajramit. Gjatë...

Aksident në rrugën “Don Bosko”, fugoni përplas 4-vjeçarin, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur në rrugën "Don Bosko" në Tiranë. Mësohet se një fugon ka përplasur një fëmijë vetëm 4-vjeç. Fëmijë është dërguar menjëherë në...

Panë “El Classico” me paratë e biznesmenit durrsak, ILD kërkon shkarkimin e 3 gjyqtarëve

Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë ka kërkuar shkarkimin nga detyra të tre gjyqtarëve të Durrësit, Klinton Spahiu, Petrit Ceno dhe Petraq Dhimitri. Kujtojmë se këta...

Ishte shpallur në kërkim për trafikim droge, arrestohet 26-vjeçari në Shkodër, e pëson edhe shoku i tij që e ndihmoi të arratisej

Policia ka arrestuar një 26-vjeçar, Redon Cani në Shkodër pasi ishte shpallur në kërkim për trafikim të lëndëve narkotike. Gjatë operacionit për kapjen e tij...

KAS shqyrton sot kërkesat ankimore për rezultatin e zgjedhjeve, PD-ja paraqet të gjitha ankesat

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve është mbledhur ditën e sotmë për të shqyrtuar ankesat e PD-së dhe LSI-së për...

Kërcet arma në Vlorë, ndërron jetë një person, policia niset me urgjencë në vendngjarje

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mesditën e sotme në zonën e quajtur Bishti i Kalldrëmit në Vlorë. Deri tani mësohet se është nisur...

Po transportonin emigrantë të paligjshëm drejt Greqisë, arrestohen 3 persona në Korçë (EMRAT)

Ditën e sotme janë arrestuar tre persona pasi akuzohen për ndihmë ndaj emigrantëve të paligjshëm. Në kuadër të operacionit të koduar “Perimetri” është bërë i...

E TRISHTË/ Ndahet nga jeta poeti dhe piktori i njohur Agim Mato, gazetari: Na la pas një trashëgimi të vyer

Ditën e sotme është ndarë nga jeta poeti dhe piktori i njohur Agim Mato. Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Thoma Nika përmes...

Rama ua bën të qartë deputetëve: Kush nuk ka arritur objektivin dhe nuk na ka zbardhur faqen, të lirojë vendin

Kryeministri Edi Rama u është drejtuar deputetëve të rinj të Partisë Socialiste në lidhje me përgjegjësinë që kanë këtë mandat. Ai tha se ky...

Ljamet e fundit