Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

AUTHOR NAME

Deshira

5931 POSTIME
0 KOMENTET

Propozimi për ndalimin e filmave të komunizmit, shpërthen skenaristi: Refuzoj që fëmijët e mi mos njohin Robert Ndrenikën, Kadri Rroshin… (REAGIMI I PLOTË)

Kjo formë veprimi që po përpiqet të zbatojë AMA është më diktatoriale sesa diktatura prej të cilës ajo pretendon të na mbajë në...

I dënuar për vrasje, ndërron jetë në spitalin e burgut një person (Emri)

Një i dënuar me burg për vrasje ka ndërruar jetë sot në spitalin e burgut në Tiranë. Bëhet fjalë për shtetasin...

Pak ditë pas vdekjes së të shoqit, Irma Libohova flet mes lotësh dhe këndon për të shtrenjtin e saj (VIDEO)

Vetëm pak ditë pas vdekjes së bashkëshortit këngëtarja e madhe shqiptare Irma Libohova ka bërë daljen e saj bublike dhe i ka drithëruar të...

U përplas në mur dhe më pas në makinën e të atit, policia zbardh detaje të reja për vdekjen e 10-vjeçarit

Në bashkëpunim me Prokurorinë po vijojnë  veprimet hetimore dhe proceduriale për të sqaruar rrethanat e plota të ngjarjes  në lidhje me vdekjen aksidentale...

Paralamërojnë shkencëtarët, grohja globale rrezik për epidemi të diabetit

Shkencëtarët kanë paralajmëruar prej kohësh se rritja e temperaturave globale mund të ndikojë në shëndetin publik në një mënyrë shkatërruese, duke qenë se ndryshimet...

Sulm terrorist në një shkollë, të paktën 33 të vdekur

Të paktën 33 persona janë vrarë sot në provincën siriane të Raqqas pas një sulmi terrorist në një shkollë në afërsi të qytetit që...

Bashkia e Tiranës zëvendëson pemët e dëmtuara në Parkun e Madh të Liqenit, Mazniku: Vizioni ynë ta kthejmë qytetin të jetueshëm

Pemët e dëmtuara të Parkut të Madh të Liqenit po zëvendësohen me pemë të reja, duke zgjeruar sipërfaqen e gjelbëruar. Bashkia...

Shpërndanin kokainë në lokalet e Tiranës, arrestohen 3 persona (EMRAT)

Të paktën 3 persona kanë rënë në parngat e policisë së Tiranës pasi shpërndanin kokainë në lokalet e kryqytetit. Sipas ‘News24’...

Ljamet e fundit