Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

AUTHOR NAME

Aurel

135 POSTIME
0 KOMENTET

Shaqiri nuk i shpëton sërish pankinës, një rezervë luksi edhe te Inter

U largua nga Bayern sepse nuk ishte i lumtur me minutat e pakta në këmbët e tij, të rezervuara nga trajneri Pep Guardiola, porn...

Gugash Magani: Besoj shume tek Tirana, pres një tjetër blerje

Tirana vijon në mënyrën më të mirë përgatitjet për pjesëne mbetur të sezonit, dhe trajneri i 24 herë kampionëve të Shqipërisë, Gugash Magani mbetet...

Mourinho sërish në luftë fjalësh me City, mediat: Është paranojak

Jose Mournho e di shumë mirë se rreziku kryesor për titullin kampion në Angli, për Chelsea është vetëm Manchester City. Për të thumbuar rivalët...

Kosovari Lladrovci kalon provën për sezonin e ardhshëm te Tirana

Mbrojtësi nga Kosova, Lapidar Lladrovci ka kaluar provën te Tirana duke marre OK-in e stafit teknik. Megjithatë lojtari do të rikthehet në Kosovë për...

Partizani është një ‘makinë lufte’, 27 gola në 5 ndeshje miqësore

Partizani ka mbyllur përgatitjet me takimin e fundit miqësor luajtur në Fushë Krujë përballë vendasve të Ilirisë. një ndeshje e cila përfundoi me rezultatin...

Ljamet e fundit