Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

AUTHOR NAME

Aulona

31675 POSTIME
0 KOMENTET

Pas inspektimit të ISHP, MBYLLET gjimnazi i Klosit

Mbyllet gjimnazi “Shaban Çollaku” në Klos. Ky vendim është marrë pas inspektimit të ISHP, nga ku rezultoi se shkolla nuk përmbushte kushtet. ...

Sekuestrohet heroinë, kanabis e granata në Berat, shpallet në kërkim 47 vjeçari (DETAJE-VIDEO)

Policia e Beratit në kuadër të një operracioni të koduar ‘Kalaja’ ka sekuestruar heroinë, Cannabis, granata difensive dhe ofensive.   Policia...

Ljamet e fundit