Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

AUTHOR NAME

Aulona

31675 POSTIME
0 KOMENTET

Zjarri në Dropull merr përmasa të mëdha, zjarrfikësit “në luftë” me flakët, kërkohet ndërhyrje nga ajri

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë sot në fshatin Goranxi në Dropull. Mësohet se flakët kanë djegur 5 hektarë pyje dhe 10...

Alibeaj takim me strukturat dhe qytetarët në Elbasan, diskutime mbi reformën territoriale

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj ka zhvilluar një takim me qytetarët e Elbasanit dhe përfaqësieut e grupeve politike, për të diskutuar...

EMRI/ Do të kryente vrasje me pagesë, kapet 26 i sapodalë nga burgu në Korçë, hodhi armën në koshin e mbeturinave kur kuptoi se...

Një 26-vjeçar, i cili dyshohet se do të kryente një vrasje me pagesë, është arrestuar nga policia e Korçës. Bëhet me dije se shtetasi Klaudio...

Meta thirrje qeverisë: ULNI çmimet dhe RRITNI rrogat! Ne do të ndëshkojmë abuzuesit e paratë e vjedhura do t’ua kthejmë shqiptarëve

Ish-presidenti i vendit Ilir Meta i ka bërë thirrje qeverisë që të ulë çmimet e larta dhe të rritë rrogat e pensionet, pasi janë...

S’ka më dyshime, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz në pritje të fëmijës së tyre të parë

Pas përfundimit të spektaklit “Big Brother VIP”, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padiskutim një ndër çiftet më të komentuara në medien rozë. Prej disa...

Situata e zjarreve në vend, reagon Ministria e Mbrojtjes: Në 24 orët e fundit janë shuar 16 vatra, 2 janë ende aktive

Ministria e Mbrojtjes ka dhënë informacion për situatën e zjarreve në vendin tonë. Sipas të dhënave gjatë 24 orëve të fundit janë raportuar 18...

Zhduket 17 vjeçarja në Vlorë, babai shkon i alarmuar në Polici

Një 17 vjeçare nga Vlora është zhdukur pa lënë gjurmë. Ka qenë babai i adoleshentes i cili ka bërë denoncim në Polici, duke thënë...

Marinari rus i anijes me kokainë në Durrës, Policia i gjen video pornografike me të mitur dhe e arreston

Marinari rus i anijes me qymyr që u kap në Portin e Durrësit, është arrestuar këtë të shtunë. Bëhet fjalë shtetasin Grigory Gorbunov, marinari...

Në krah të bashkëshortes, Berisha publikon foto nga Bjeshkët e Rugovës: Aty ku më rri mendja çdo ditë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar nje foto të veçantë këtë fundjavë. Kreu i PD së bashku me bashkëshorten kanë pozuar nga Rugova, aty ku mund...

Tronditen punonjësit e tregut, gjejnë të pajetë brenda kamionit biznesmenin 47 vjeçar, i kishin lidhur kravatë rreth qafës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi. Sipas medieve fqinje, një biznesmen është gjetur i masakruar në një treg fruta-perimesh brenda një kaminoni...

Ljamet e fundit