Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

AUTHOR NAME

Ardit

79436 POSTIME
0 KOMENTET

Nisin aplikimet për “Big Brother Albania 9”, ja ku mund të regjistroheni

Reality show “Big Brother Albania” edicioni i 9-të pritet të nisë së shpejti në “Top Channel”. Shtëpia më e famshme në Shqipëri,...

Meta: Çelësi i suksesit të LSI, ecën gjithmonë në drejtim të erës

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, është shprehur gjatë intervistës në emisionin “Top Story”, se “LSI ecën gjithmonë në drejtim të së...

Bllokohen 110 turistë në kabinat e teleferikut

110 persona kanë mbetur të bllokuar në kabinat e teleferikut të Mont Blanc në Aplet franceze. Kryebashkiaku Eric Fournier tha se helikopterët...

Kokë më kokë: iPhone 7 apo Galaxy S7, kush është më i mirë?

Apple prezantoi dje dy modelet e reja iPhone 7 dhe 7 Plus me disa përmirësime të rëndësishme si kamera, rezolucioni dhe jetëgjatësia e...

Mjeku gjinekolog largohet pas sherrit me drejtorin, gruaja lind në rrugë

Mungon mjeku gjinekolog në spitalin e Burrelit, shtatzëna lind në rrugë. Ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë në afërsi të Milotit, pasi gruaja...

Nasa shpreson të sjellë në Tokë një mostër nga asteroidi që kërcënon seriozisht njerëzimin

Nasa do të ndërmarrë një nga misionet më ambicioze në histori për të eksploruar asteroidin Bennu. Anija kozmike OSIRIS-Rex do të lëshohet...

Marrëveshje për birësimet ndërkombëtare mes Shqipërisë dhe San Marinos

Sekretari i Shtetit për Punë të Jashtme në San Marino, Pasquale Valentini, është takuar sot me drejtorin e Autoritetit Qendror për birësimet në Shqipëri,...

Danimarka bëhet shteti i parë në botë që blen dokumente nga “Panama Papers”

Danimarka është bërë shteti i parë në botë që blen dokumente nga “Panama Papers”, rrjedhja më e madhe e informacioneve konfidenciale në histori. ...

Rama – Topallit: Gënjeve për maturanten me mesatare 9.18. Ju doni gjak dhe viktima për të mundur kundërshtarin

Çështja e maturantëve ka qenë sot në qendër të diskutimeve dhe akuzave gjatë seancës plenare. Kryeministi Edi Rama ka replikuar disa herë me deputeten...

“Çfarë është Aleppo?”, kandidati për president i SHBA-ve shkakton zemërimin e miliona amerikanëve

Ish-guvernatori i Nju Meksikos, Gary Johnson, njëkohësisht kandidat për President i Shteteve të Bashkuara nga partia Libertariane, ka ngjallur zemërimin e miliona njerëzve në...

Ljamet e fundit