Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

AUTHOR NAME

Ardit

73973 POSTIME
0 KOMENTET

Video: Kombëtarja zhvillon stërvitjen me dyer të hapura

Kombëtarja shqiptare e futbollit zhvilloi stërvitjen e paradites të martën me dyer të hapura. Trajneri Xhani De Biazi i la gazetarët të...

Vuçiç s’ndan dot mendjen: Të shoh çfarë do më thotë Rama

Kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiç duket i pavendosur nëse do të vijë në Shqipëri për të parë ndeshjen Shqipëri-Serbi në “Elbasan Arena”. ...

Ekstremistët serbë pushtojnë faqen e FSHF me komente raciste (Foto)

Megjithëse e kanë të ndaluar të jenë të pranishëm në stadiumin “Elbasan Arena” ekstremistët serbë e kanë gjetur mënyrën e tyre për të shprehur...

Paloka: Edi Rama i dha ndërtuesit të sarajeve të tij tenderin 4 miliard për godinën e OSHEE

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se i ka dhënë tenderin për ndërtimin e godinës së re të Operatorit...

“Doni më për Belulin?” Rama nuk kursen batutat me amerikanët: Edhe kur japin pak para i bëjnë të duken shumë

Kyreministri Edi Rama ka qenë sot i pranishëm në 20 vjetorin e krijimit të Fondit Shqiptaro-Amerikan. Gjatë fjalës së tij Rama nuk ka kursyer...

Grabitje e pazakontë në Ksamil, hyjnë në shtëpi dhe marrin vetëm 6 bateri

Një grabitje e çuditshme ka ndodhur në Ksamil të Sarandës ku disa persona kanë hyrën në shtëpinë e një të moshuari por kanë rrëmbyer...

Basha nis nga Lushnja turin e takimeve me qytetarët: Opozita nuk bën pazare me dyshen Rama-Meta

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nisur sot në qytetin e Lushnjes takimin me qytetarët shqiptarë në të gjithë vendin. Ai...

I quajti “mjekërcjepër”, dështon seanca për imamët, duan t’i kërkojë falje dëshmitarja

Seanca e sotme në Gjykatën e Krimeve të Rënda ndaj të akuzuarve për nxitje të urrejtjes fetare dhe rekrutim të xhihadistëve ka dështuar. ...

Publikohet e-maili / Ja çfarë shkruan George Sorosi për Hillary Clinton pas 21 janarit në Shqipëri

Gazeta prestigjioze “Washington Post” ka publikuar një artikull në të cilën flet për një email që Hillary Clinton, nëpërmjet këshilltarëve të saj, ka marrë...

Skandali në QSUT, debate në Komisionin e Shëndetësisë, Vokshi: Mjekët punësohen me teser partie

Skandali në Qendrën Spitalore Universitare i publikuar ditën e djeshme në emisionin “Fiks Fare”, ku për shkak të neglizhencës së mjekëve, dyshohet se një...

Ljamet e fundit