Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

AUTHOR NAME

Ardit

79436 POSTIME
0 KOMENTET

Martin Shkreli ironizon keq Hillary Clinton pas zërave për probleme të rënda shëndetësore

Amerikano-shqiptari infamoz, Martin Shkreli, ka ironizuar kandidaten për Presidente Hillary Clinton pas lajmit për probleme shëndetësore gjatë ceremonisë përkujtimore të sulmeve të 11 Shtatorit....

PD deklaratë për media: Mesazh i rëndësishëm për dibranët

Me anë të një deklarate për media, Partia Demokratike shprehet se procesi i votimit në Dibër po vijon normalisht. PD thotë se krimi dhe...

Surpriza: Pas largimit nga “Fiksi”, ja ku flitet se do shkojë “Doktori”

Sezoni i ri “Fiks Fare” ka nisur pa ikonën e emisionit investigativ, Gent Pjetrin, i cili u largua së bashku me Fjori Dardhën. ...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, fëmija 5-vjeç bie nga ballkoni i pallatit

Një fëmijë 5-vjeçar ka rënë nga ballkoni i apartamentit të tij disa minuta më parë në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...

Ljamet e fundit