Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

AUTHOR NAME

Ardit

39073 POSTIME
0 KOMENTET

Deklarata e Krichbaum, Bardhi thirrje Berishës: Dëgjo apelin ndërkombëtar dhe ndal pengmarrjen e PD-së! Mos bëj sikur s’dëgjon e shikon

Deputeti demokrat Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratës së deputetit gjerman Gunther Krichbaum, i cili tha se partia e tij do të ndërpresë bashkëpunimin...

Operacioni i SPAK, Spartak Braho bën deklaratën e fortë: Ka zyrtarë të lartë të përfshirë

Ish-deputeti socialist Spartak Braho ka komentuar ditën e sotme mega-operacionin e ndërmarrë nga SPAK, që çoi në arrestimin e 18 personave dhe shpalljen në...

Ardian Dvorani dhe Ina Rama për president? Berisha s’kursen sulmet: Njëri simbol i korrupsionit! Ish-kryeprokurorja pjesë e puçit në 21 Janar

Ish-kryeministri Sali Berisha është pyetur nëse do të ishte dakord me dy kandidaturat për president të përfolura të ish-kryeprokurores Ina Rama dhe gjyqtarit Ardian...

“Talo Çelën nuk do e shohim më asnjëherë”, Artan Hoxha bën deklaratën e fortë: Dyshoj se…

Gazetari investigativ Artan Hoxha ngriti dyshime se i shumëkërkuari Talo Çela mund të jetë vrarë. I pyetur në emisionin "Opinion" se çfarë nënkuptoi kur tha...

Pse e porositi Ervis Martinaj vrasjen e Indrit Dokles? Artan Hoxha: Dy persona i shkuan Nuredin Dumanit në Kosovë…

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar arrestimet në kuadër të operacionit "Plumbi i artë", duke thënë se nga të dhënat e publikuara deri tani nga...

Yuri Kim flet shqip, mesazhi i fortë para qytetarëve: Bashkimi bën fuqi! Ky është vend i Shqiponjave

Ambasadorja Yuri Kim, nga “Java e Amerikës” ka dhënë mesazh tepër të fuqishëm pas debateve politike në vend. Gjatë fjalës së saj Yuri Kim kujtoi...

Asnjë humbje jete, ulen infektimet, ja sa raste të reja janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 920 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitiv me Covid 42 qytetarë. Sipas njoftimit të...

Përfshihet nga flakët kati i tretë i një ndërtese në Fier

Flakët kanë përfshirë katin e tretë të një pallati në Fier. Sipas informacioneve paraprake  mësohet se ngjarja është regjistruar në lagjen “29 nëntori” gjatë...

Xhaçka në OKB: Konflikti po shtyn njerëzit drejt varfërisë, të veprojmë sa më shpejt

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, ditën e sotme mori pjesë në debatin e hapur në Këshillin e Sigurimit të OKB...

Modelja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë vajzën

Modelja e njohur shqiptare, Kristina Baki, është bër nënë për herë të parë. Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Kristina ka sjellë...

Ljamet e fundit