Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
64 %
2.1kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
18 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

AUTHOR NAME

Kela

91520 POSTIME
0 KOMENTET

Vrasja e tmerrshme e 20-vjeçares nga grabitësit, publikohet raporti mjeko-ligjor: I futën një copë rrobe në gojë dhe i kapën hundën me duar

Janë publikuar rezultatet e ekzaminimit mjeko-ligjor të trupit të Caroline, 20-vjeçares e cila  u vra para syve të bashkëshortit dhe foshnjës së saj 11...

E kishte zënë gjumi brenda kazanit të mbeturinave, kamioni i mbetjeve shtyp për vdekje 13-vjeçarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Australi ku një 13-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike. 13-vjeçari po flinte gjumë në kazanin e mbeturinave...

Meta reagon për ngjarjet që kanë TRONDITUR vendin: Revanshi i krimit kërkon masa parandaluese, autorët duhet të ndalohen sa më parë

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me ngjarjet e rënda që kanë tronditur vendin ditët e fundit. Me anë të një postimi në rrjetet...

Balluku inspekton punimet në lotin 3 të rrugës Porto Romano – Durrës: I përgjigjet zhvillimit ekonomik dhe urban të zonës

Punimet në lotin 3 të rrugës Porto Romano-Durrës kanë avancuar në 50% të tyre dhe tashmë kjo vepër e rëndësishme ka marrë formë. Po...

I kërkoi Izraelit ndalimin e dhunës, ylli i popi “kryqëzohet” nga ndjekësit: Njeri pa tru, duan të shfarosin hebrenjtë

Ylli suedez i popit, Zara Larsson është “kryqëzuar” nga ndjekësit pasi përmes një postimi ajo i bëri thirrje Izraelit të ndalojë dhunën dhe vrasjen...

Në ditën e tyre, Manastirliu dhuron lule për bluzat e bardha: Mirënjohje për sakrificën gjatë pandemisë, do të ulet fasha e moshës së vaksinimit

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, në Ditën Botërore të Infermierëve, ka falenderuar infermierët dhe të gjitha bluzat e bardha për punën e kryer dhe...

Rriten ndjeshëm shifrat e infektimeve në Kosovë, 4 pacientë ndërrojnë jetë nga COVID-19

Në  24 orët e fundit janë kryer 1678 testime, ku kanë rezultuar pozitive 113 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se përgjatë...

Java e Europës, Xhaçka e Soreca takim me studentët, ambasadori: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut meritojnë që të fillojnë Konferencën e Parë Ndërqeveritare

Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka së bashku me ambasadorin e BE,Luigi Soreca kanë zhvilluar një bashkëbisedim me të rinjtë, në "Javën e Europës". Në fjalën...

Situata del jashtë kontrollit në Izrael, momenti kur ndërtesa shumë katëshe rrafshohet nga raketa (VIDEO)

Situata e tensionuar mes Izraelit dhe militantëve palestinezë vijon të mbetet e tensionuar.  Të martën Izraeli i intensifikoi sulmet në Rripin e Gazës, duke rrafshuar...

Kërkoi dorëheqjen e Bashës, Fatbardh Kadilli mesazh për demokratët: Duhet projekt i ri, një opozitë e re

Fatbardh Kadilli anëtarë i Kryesisë së PD, pas 25 prillit ka shpallur publikisht kandidimin e tij për kryetar të Partisë Demokratike, duke kërkuar dorëheqjen...

Ljamet e fundit