Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

AUTHOR NAME

Anila

3122 POSTIME
0 KOMENTET

Rruga e Kombit, pagesa mes 5 dhe 7 euro

Ministria e Transporteve vonon procesin e tenderimit për dhënien me koncesion të Rrugës së Kombit. Vetë Ministri i Transporteve pati deklaruar pak muaj më...

Prishtine, zyrtarja greke: S’përjashtohet mundësia për njohjen e Kosovës

 “Ne nuk e kemi njohur Pavarësinë e Kosovës, por kemi thënë që nuk e përjashtojmë mundësinë që ta njohim. Kjo është pikë që duhet...

Ljamet e fundit