Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

AUTHOR NAME

Anila

3122 POSTIME
0 KOMENTET

ARI I ZI/ Vjedhja e ARMO-s në emër të shtetit, ja si kanë gënjyer firmat…Pse asnjë strukturë nuk nis hetime

Historia e ARMO-s është një histori vjedhjeje nën hundën e shtetit. Në vitin 2008 ARMO u privatizua. Pronën e mori biznesmeni tashmë në kërkim...

Gjykata të detyron që gardistin e 21 janarit ta vësh kryetar të PS? Ben Blushi akuza të forta Ramës

Ben Blushi, kreu i Partisë LIBRA i ftuar në emisionin “5 pyetje nga Babaramo” ka akuzuar maxhorancën dhe kryeministrin Edi Rama se për angazhimin...

Zyrtare/ Monika Kryemadhi, gruaja e hekurt e LSI zgjedh zonën, do sfidojë Ballën dhe PDIU

Partitë kanë ndezur motorrët e fushatës për zgjedhjet e përgjithshme parlamentare të qershorit 2017, dhe më në fund, është vendosur se ku do të...

Nano rishfaqet në Tiranë, dhe në një restorant aspak mediokër

Ish kryeministri Fatos Nano ka pozuar sot në krah të shefit të kuzhinës Renato Mekolli. Na duhet të pranojmë se edhe Fatos Nano, edhe...

Letra që do t’ju prekë e djalit të gazetarit të kronikës: Unë me babin luajtëm me topa bore…

Një letër emocionuese ka hedhur sot në rrjet gazetari i kronikës të tv ABC News Flamur Vezaj. Një hartim I shkurtër i djalit të...

Akuza e PD, fillon me Pezën dhe ndalet te Beqaj, Ahmetaj, Tahiri, Gjiknuri e Veliaj

Partia Demokratike ngre akuzën se pas pasurisë 1 miliardë e 100 milionë të deputetit të PS Alfred Peza, janë bosët më të medhenj, duke...

Pronari i Peshkut Gjergj Luca u konfliktua me biznesmenin Sula, e vërteta e sherrit mes dy biznesmenëve

Sherri paraditen e sotme në Labinot të Elbasanit ka ardhur për shkak të një kanali që duhet të hapej përpara shtëpisë që zotëron Ylli...

Gazetari denoncon: Ja 14 gazetarët pasanikë në Shqipëri, nga Fevziu te Peza

Nga Bledi Mane-Public Enemy Duhen kater kembe te kercejne tango, dy k***a duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi klasik latin ku partneret ndjehen...

“Kam tre fakultete: Infermierinë, akademinë e rendit dhe administrim biznesi”…I liruari nga burgu tregon historinë si u dënua

Mikel Ahmeti, 28 vjeçari nga Saranda, ka lënë dje qelinë e burgut të Peqinit. I janë falur 10 muaj nga dënimi dhe pranon të...

Ljamet e fundit