Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E diel, 26 Mars, 2023

AUTHOR NAME

Anila

3122 POSTIME
0 KOMENTET

Pesë ditë “party” në Plazhin e Shëngjinit mblodhi 10 mijë persona nga Spanja, Franca, Gjermania e Serbia

Pesë ditë në një “party” të lirë dhe normale. Kështu raporton Euronews për pesë ditët e Unumi Festival zhvilluar në bregdetin e Shëngjinit, ku...

Lulzim Basha: Shteti ka rënë me grabitjen e sotme, te protestojme ne 18 shkurt

Kreu i PD, Lulzim Basha reagoi në orën 19.00 për grabitjen e parave të Bankës të ndodhur pas mesditës në rrugën e Rinasit.  ...

3 minatorë kinezë ende nën tokë në nivelin 21 të minierës në Bulqizë, grupet e shpëtimit arrijnë nivelin 14

Ambasada Kineze në Tiranë konfirmoi të djelën se tre minatorë kinezë ende janë mbyllur dhe nuk janë gjetur në një minierë kromi në qytetin...

“M’a kanë kërkuar stadiumin e Tiranës për të bërë pallate”…deklarata “bombë” e Bamir Topit

Ish-presidenti Bamir Topi ka lëshuar një deklaratë “bombë” në studion e Top Channel në emisionin sportiv ndërsa ka deklaruar se kur ka qenë në...

Lefter Koka shpërthen sërish, këtë radhë për “fasadat” e qeverisë: Njerëzit nuk kanë lek nëpër shtëpia

Një ditë më parë ministri i qeverisë Lefter Koka, përfaqësues i LSI hodhi akuza të ashpra ndaj aleatit kryesor PS, për presion për vjedhje...

Ljamet e fundit