Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aurela në zi për humbjen e Marinës: Bashkëshortja e Stefi Priftit, mami i Marias e Joanës u prefsh në paqe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ea827e7172d4e2e600827f5988caf23b

Marina, bashkëshortja e këngëtarit korçar Stefi Prifti, ashtu sikurse newsbomb.al njoftoi pak më parë, u nda sot nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë. Është mikja e tyre, këngëtarja e madhe Aurela Gaçe ajo e cila shpreh dhimbjen e madhe përmes një postimi në rrjetin social.

“Një mike u shkëput nga ne sot, duke lënë mbas dhimbjen tek fëmijët e gjithë familjarët e saj.

Bashkëudhetarja në jetën e mikut tonë, artistit Stefi Prifti dhe nënë e dy vajzave të mrekullueshme. Vetëm 45-46 vjeç. Zoti lehtësofte dhimbjen.

Jeta është kaq e shkurtër… Ajo jetoi, frymoi deri sot dhe tani askush nuk do të mund të zëvëndësojë nënën, gruan, motrën e ikur…. Nga shpirti uroj dhimbja të jetë sa më e lehtë për familjen. U prehtë në paqe e mira Marinë.

Marina, bashkëshortja e Stefi Priftit, mami i Marias e Joanës u prefsh në paqe”!

LEXO EDHENDAHET PAPRITUR NGA JETA GRUAJA E STEFI PRIFTIT

stefi.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img