Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Aurela Hoxha provokon me foto ‘hot’ nga jahti

Shkruar nga Newsbomb
Aurela Hoxha

Aurela Hoxha cilësohet si ndër modelet më të komentuara në mediat rozë dhe jo vetëm për profesionin e saj, por edhe për jetën personale.

Prej disa kohësh modelja jeton në Spanjë.

Aurela e cila numëron më shumë se një milion ndjekës në Instagram, është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria.

Së fundmi këngëtarja ka postuar ndisa foto nga një jaht në det, ku shihet me një bikini ngjyrë të bardhë dhe shumë sensuale.

Screenshot_16.pngScreenshot_17.png

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese