Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Aurela Hoxha pozon me bikini, modelja tregon linjat sek*i vetëm pak pasi u bë nënë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aurela Hoxha prej disa kohësh është zhvendosur në Spanjë, ku është duke shijuar jetën e saj të re.

Modelja seksi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimisht poston foto të ndryshme si nga bota e modelingut, ashtu edhe nga jeta e përditshme.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto, ku shfaqet me bikini ngjyrë të bardhë, duke nxjerrë në pah linjat seksi.

Ndonëse e kishte mbajtur sekret, modeja u bë nënë pak kohë më parë, pasi në muajin qershor solli në jete beben e saj.

233056664 548164652975112 5676975968000464861 n

Më herët Aurela ka zbuluar se ajo dhe partneri i saj kanë gjashtë vite bashkë, mirëpo deri tani nuk kemi parë asnjë foto të çiftit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img