Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Aurela Hoxha na zbulon pak nga portreti i ëmbël të birit, mami s*ksi shijon pushimet dhe përkujdeset për të voglin (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej pak kohësh Aurela Hoxha u bë nënë për herë të parë, ku solli në jetë djalin e saj të cilin e pagëzoi me emrin Alaron.

Ishin pikërisht miqtë e saj që zbuluan padashje emrin e të voglit.

Modelja është treguar e kujdesshme, duke mos zbuluar portretin e të birit, ndryshe nga disa personazhe vip.

BEBI aurela

Së fundmi, Aurela ka ndarë në InstaStory një foto teksa kujdeset për të birin, duke shijuar rrezet e diellit, ndërsa shfaqet e veshur me bikini.

Aurela

Ndonëse ka vetëm pak kohë  që u bë nënë, ajo që bie në sy janë linjat perfekte dhe shumë seksi të modeles.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img