Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Aurela Hoxha më në fund konfirmon se është bërë nënë, publikon fotot e para me djalin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak muaj më parë, u tha se Aurela Hoxha u bë nënë për herë të parë. Modelja dhe partneri i saj u bekuan me një djalë, mirëpo ky lajm nuk u konfirmua asnjëherë nga çifti më parë.

Aurela nuk ka mundur dot ti rezistojë më gjatë tundimit dhe së fundmi ka publikuar foton e saj të parë me vogëlushin në “Instagram”.  E buzëqeshur dhe në qiellin e shtatë, modelja mban të voglin në krahë duke e prezantuar kështu me të gjithë ndjekësit e mamit, të cilët janë të shumtë në numër.

Ndërsa në njërin nga imazhet ajo shihet duke e ushqyer djalin me gji. Megjithatë, Aurela nuk ka preferuar të zbulojë më tepër detaje, se kur ka ardhur në jetë vogëlushi apo çfarë emrin i kanë vendosur.

Gjithsesi, tani për tani ne kaq na mjafton.

Më shumë

spot_img