Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Aurela Gaçe surprizon fansat në prag festash, publikon këngën e re (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Aurela Gaçe ka publikuar këngën e saj më të re, të titulluar “Në të Zënça”. Për tekstin dhe muzikën është kujdesur Adrian Hila dhe vetë këngëtarja.

“Në të Zënça”, vjen pas këngës “Djali im i keq” e cila u publikua më 28 Tetor. Vetëm në një ditë kënga ka arritur 104 838  klikime në Youtube.

Aurela Gaçe është është një nga artistet më të dashura dhe me një karrierë mjaft të gjatë në muzikë, e cila vazhdimisht sjell projekte të reja muzikore për fansat dhe publikun shqiptar.

   

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img