Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Aurela Gaçe sot koncert te sheshi “Skënderbej”, nesër Elita 5, Veliaj: Mbrëmjet në Tirana Fan Zone s’kanë përfunduar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sheshi “Skënderbej” do vijojë të jetë qendër e festimeve, edhe pas kompeticionit të Europianit 2020.

Kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj fton qytetarët që të ndjekin sonte Aurela Gaçen dhe nesër Elita 5.

“Urime kampionëve  EURO 2020. Por mbrëmjet në Tirana Fan Zone nuk kanë përfunduar ende – sot e madhja Arela Gace dhe nesër mitikët Elita5”, shkruan Veliaj. 

Gjatë gjithë verës Bashkia e Tiranës ka përgatitur një sërë surprizash të bukura për qytetarët, ku nuk do të mungojnë dhe yjet më të mirë të muzikës shqiptare.

215398476 337209798073787 4875821082941601134 n

Më shumë

spot_img