Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Aurela Gaçe “rikthen në jetë” Dr. Florin, dy bombat e muzikës shqiptare do të këndojnë së bashku

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aurela Gaçe dhe Stine kanë bërë me dije se sot do të sjellin një bashkëpunim të ri muzikor. Mirëpo, pjesë e këtij projekti, edhe pse jo fizikisht, por me zërin e tij i cili është regjistruar para se të ndërronte jetë, do të jetë Dr.Flori.

 “PO VJEN… S. F. L”, shkroi Aurela pak më herët, ndërsa në foto shfaqet ajo me Stine, e në sfond, emri i Florit në një led të madh.

Aurela bëri me dije se kjo këngë do të jetë pjesë e albumit të saj të ri, ndërsa Stine tregoi se projekti është i ngjashëm me ato të viteve ’90.

Klipi pritet të dalë së shpejti dhe ne mezi presim ta shohim se si artistët e kanë realizuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img