Aurela Gaçe në një rrëfim tejet emocional, Grace ia tund “telat”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:15 12-11-2015 Aurela Gaçe në një rrëfim tejet emocional, Grace ia tund “telat” Aurela Gaçe dhe vajza e saj Grace

Vajza e këngëtares së njohur shqiptare Aurela Gaçe, Grace mbush sot 4 vjeç.  Por ajo që ka lënë pa fjalë fansat ka qenë një dedikim shumë prekës i këngëtares në rrjetet sociale, aq i ndjerë dhe aq real i përjetimit të mëmësisë. Grace ia ka tundur "telat e zemrës' Aurelës e cila vjen me këtë rrëfim:

“Si sot, në këtë orë, 4 vjet më parë, jeta jonë mori një kuptim tjetër. Na u ndricua shpirti me këtë jetë të vogël që rritet përditë.

E lumtur, e frikësuar njëkohësisht Kur kuptova se dicka e re po vinte në jetën time....

E lumtur cdo ditë që e ndjeja të frymonte bashkë me mua, t’i dëgjoja rrahjet e zemrës ndërkohë që rritej brenda trupit tim. .

E frikësuar sa s'ka kur hyra në sallën e operacionit.... Dhe m'u duk se rilinda përsëri Kur e mora në duar..... Nuk ndjeva më frike, por u ndjeva më e forte se kurrë, më e lumtur se kurrë më parë.

ZOT  faleminderit faleminderit për këtë dhuratë.

Do të të mbajmë në duar deri në frymën e fundit, Dashuria jonë më e madhe , Grace, Hiri i Perëndisë

Uroj të njëjtën gjë për të gjithë fëmijët, u rritshin me prinderit pranë, me njerëz që u falin vetëm dashuri. Jetë të gjatë kushdo që ka ditelindjen sottt ...dhe jetë të gjate plot shëndet për të gjithë ne bashkë me dashuritë tona.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099630355834961
array(1) { ["section"]=> string(67) "aurela-gace-ne-nje-rrefim-tejet-emocional-grace-ia-tund-telat-25247" }