Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Aurela Gace humb njeriun e shtrenjtë, bën dedikimin prekës: Ike në një kohë si kjo, kur fëmijët e gruaja s’arritën të thonë se të duan

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

452331c9ff27aa642d491067024f7512

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe ka humbur sot gjyshin.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka shprehur dhimbjen e saj dhe të vajzave për një humbje të tillë.

Ndër të tjera këngëtarja shkruan se për shkak të situatës së pandemisë nuk mundën as t’i shkonin në spital dhe t’i shprehinin dashurinë gjyshit të tyre.

“Qofsh i parajsës gjyshi Xhimi. Vajzat e mia e kishin stërgjysh, por ashtu e thërrisnin, si e thërriste babai i tyre. Ikja jote na hidhëroi. Ike në një kohë si kjo, kur as në spital s’mundet as ta vizitosh.

Kur fëmija, gruaja, nipërit, as arrijnë të të thonë se të duan. Kjo është shumë e dhimbshme. Grace stërmbesa jote qau shumë për ty, se të njohu, shpenzoi kohë me ty e ndarja dhëmb”, shkruan Aurel krahas fotos ku shfaqet me gjyshërit e saj.

Screenshot_6.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img