Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Aurela Gaçe hedh poshtë thashethemet, rikthehet sot me koncert madhështor në sheshin “Skënderbej”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas aludimeve në mediat rozë se Aurela Gaçe do të tërhiqej përkohësisht nga muzika, këngëtarja rikthehet në skenë përmes një koncerti madhështor në Tiranë.

Lajmin e bën të ditur Bashkia e Tiranës e cila thotë se këngëtarja do të “pushtojë” sonte sheshin “Skënderbej” për të sjellë jo vetëm hitet e saj më të mira ndër vite, por dhe këngët e reja që ka përgatitur së fundmi.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img