Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Aurela Gaçe hedh poshtë thashethemet, rikthehet sot me koncert madhështor në sheshin “Skënderbej”

Shkruar nga Newsbomb

Pas aludimeve në mediat rozë se Aurela Gaçe do të tërhiqej përkohësisht nga muzika, këngëtarja rikthehet në skenë përmes një koncerti madhështor në Tiranë.

Lajmin e bën të ditur Bashkia e Tiranës e cila thotë se këngëtarja do të “pushtojë” sonte sheshin “Skënderbej” për të sjellë jo vetëm hitet e saj më të mira ndër vite, por dhe këngët e reja që ka përgatitur së fundmi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese