Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Aurela Gaçe dhe Fatmira Breçani “djegin” dasmën, leku letër mes tropojanësh… Djali i Berishës, kreu i Gjykatës dhe ish-drejtori i policisë bashkë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

{mp4}94674{/mp4}

Më shumë

spot_img