Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

“Audi” përplaset me murin rrethues të një banese në Lezhë, dërgohen me urgjencë në spital dy persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në aksin Lezhë-Laç pranë fshatit Zejaman.

Bëhet me dije se një makinë lulsoze tip “Audi” ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin rrethues të një banese.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur tëë plagosur dy persona, të cilët janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pamje nga aksidenti

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img