Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

“Audi” përplaset me furgonin në Qafë Thanë, raportohet për të lënduar (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Përrenjas-Qafë Thanë.

Burime për newsbomb.al bëjnë me dije se, një mjeti tip “Audi” dhe një furgon janë përplasur me njëri-tjetrin. Fatmirësisht, nga përplasja e dy mjeteve nuk ka viktima por vetëm të lënduar lehtë.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje. Grupi i heetimit po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

aksidenti ne qafe thane 1

Më shumë

spot_img
spot_img