Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Audi në mes të rrugës, Volkswageni në kanal dhe Mercedesi në arë, Pamje të frikshme nga aksidenti në Shkodër: Humbin jetën dy 20 vjeçarë (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy të rinj kanë ndërruar jetë në Shkodër, si pasojë e një aksidenti të rëndë të ndodhur mëngjesin e sotëm. Tre makina janë përfshirë në përplasjen e fuqishme, dhe viktimat janë Erglis Delaj 20 vjeç dhe Sergjo Kukaj, ndërsa ka dhe të plagosur.

Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, Audi ka mbetur në mes të rrugës i shkatërruar, një mjet tjetër tip Volkswagen Polo ka përfunduar në kanal, kurse një Mercedes Benz është shkatërruar i gjithi dhe nga shpejtësia e lartë ka përfunduar në një arë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të saj. Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i përplasjes së fuqishme; një parakalim i gabuar apo shpejtësia e lartë me tyë cilën lëviznin tre mjetet e përfshira.

Pamje nga aksidenti:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img