Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

AUDI luksoz humb kontrollin dhe del nga rruga, plagoset shoferja dhe përfundon në spital (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Elbasan. Mësohet se një mjet tip “Audi” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku si pasojë është plagosur drejtuesja e automjetit.

Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, në aksin Elbasan-Librazhd. E plagosura, identiteti i së cilës ende nuk bëhet me dije, është dërguar në Spitalin Rajonal të Elbasanit për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ndërsa “Audi” ka pësuar dëmtime në pjesën e përparme.

Policia ka mbërritur në vendgjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e ngjarjes aksidentale.

Më shumë

spot_img
spot_img