Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

“Aty shoh por*o”, Irini Qirjako shtanget nga klipi Ana Lleshit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e mirënjohur e këngëve popullore ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Expuls”.

Ata po flisnin për muzikën, artin, e ndërsa në një moment moderatori i ka treguar një pjesë nga videoklipi i ri i Ana Lleshit, ish konkurente e “për’puthen”.

E teksa jepej një pjesë e klipit Qirjako është shtangur nga ajo çfarë ka parë.

Pjesë nga biseda:
Gazetari:
Kjo ka bërë namin në rrjetet sociale, dhe klikime

Qirjako: Po le të bëhet…

Gazetari: Si të duket?

Qirjako: Unë nuk kam të drejtë që t’i paragjykoj. Gjithsekush ka shijet e veta dhe unë nuk e ndaloj dot. Në fakt mua, që t’i thuash këngëtar si thua dot, se aty më shumë shikon porno se art. Kshu që tani është koha që këto kanë dalë fuqishëm. Nua në pëlqen arti i vërtetë dhe muzika e vërtetë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img