Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

‘Ato lëviznin lart e poshtë!’ Balerina e njohur tregon sikletin më të madh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rrëfimet ekskluzive në studion e ‘Trokit’ nuk janë më risi. Nga dita në ditë, të ftuarit ndajnë me publikun e IN Tv momente profesionale dhe personale, që ndonjëherë i kanë vënë edhe në siklet.

Moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni pritën këtë të martë në studio fotografin Sonny K.Elson dhe modelen Vangjeli Telo. Të dy ata treguan rëndësine e fotove profesionale përballë atyre të mediave sociale. Sonny tregoi që shpesh për fotot ideale përdorin disa truke që vetëm ata i dinë.

Teksa ai fliste për mbathjet me mbushje në reklamat e xhinseve, Vangjeli Telo, ish velinë në ‘Fiks Fare’ tregoi se një ngjarje me to. Ajo pranoi se ka veshur vetëm një herë mbathje me mbushje gjatë programit, madje e vunë shumë në siklet. Përse i vendosi? Çfarë kishte ndodhur me peshën e saj? Merrni përgjigjen në videon e mëposhtme, pas minutës 22.

LAJMI NË: http://www.intv.al/trokit-ato-leviznin-lart-e-poshte-velina-e-njohur-tregon-sikletin-me-te-madh-nuk-do-ta-besoni-video-77813?fbclid=IwAR035MLqEuLx847sUCpJDWq6_APcbSoCqZWABLOVnyXlp2cQn4CpVrfnAPo

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img