Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Atmosferë festash në Presidencë, Presidenti Meta ndez dritat e pemës së Krishtlindjes dhe Vitit të Ri

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Atmosfera e festave të fundvitit ka “pushtuar” edhe Presidencën. Presidenti Ilir Meta ka publikuar një video, ku shihet se edhe në Presidencë janë ndezur dritat e pemës së Vitit të Ri dhe Krishtlindjeve.

Meta uron shqiptarët për festat, teksa thotë se më e mnira nuk ka ardhur akoma.

“Sonte ndezëm dritat e pemës së Krishtlindjes dhe Vitit të Ri! 

Gëzimi i këtyre ditëve le të ndriçojë shpresat dhe të ngrohë zemrat në çdo familje shqiptare. Më e mira nuk ka ardhur akoma!

GËZUAR FESTAT MIQ”, shkruan Meta në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img